17. Takmičenje mladih harmonikaša 2015

Osnovna muzička škola ''Vuk Karadžić'' iz Loznice 14. i 15. marta 2015. godine organizuje
17. Takmičenje mladih harmonikaša.

Takmičenje će se odvijati u sledećim kategorijama:

1. kategorija „Baby“takmičari rođeni 2006.godine i mlađi
  2. kategorija „A“ takmičari rođeni 2004.godine i mlađi
  3. kategorija „B“ takmičari rođeni 2002.godine i mlađi
  4. kategorija „C“ takmičari rođeni 2000.godine i mlađi
  5. kategorija „D“ takmičari rođeni 1998.godine i mlađi
  6. kategorija „E“ takmičari rođeni 1996.godine i mlađi
  7. kategorija „F“ studenti na osnovnim i master studijama

PROPOZICIJE

Takmičari izvode dve kompozicije po slobodmom izboru od kojih jedna mora biti originalno napisana za harmoniku (uzeće se u obzir i više kraćih komada, različitog karaktera-od istog autora).

Program se izvodi NAPAMET.

Minutaža po kategorijama:

kategorija „Baby“ do 5 minuta
kategorija -A- do 5 minuta
kategorija -B- do 7 minuta
kategorija -C- do 10 minuta
kategorija -D- do 12 minuta
kategorija -E- do 15 minuta
kategorija -F- do 20 minuta

Prijave se dostavljaju organizatoru najkasnije do 27. februara 2015. godine na adresu:

Osnovna muzička škola „Vuk Karadžić“ Generala Jurišića br. 5, 15300 Loznica sa naznakom „Takmičenje mladih harmonikaša“ ili elektronskom poštom na adresu: msloznica@gmail.com

Kandidati su u obavezi da uz prijavu dostave i kopiju izvoda iz matične knjige rođenih.

Kandidati iz Srbije su u obavezi da uz prijavu pošalju i dokaz o uplati donacije (kopiju uplatnice sa osnovnim podacima o kandidatu-ime prezime-škola i kategorija za koju se prijavljuje). Takmičari iz inostranstva uplatu mogu izvršiti na dan održavanja takmičenja.

Donacija za učešće iznosi 3500 dinara.

Uplata donacije se može izvršiti na žiro račun br. 840-61666-12 poziv na broj 744151, svrha uplate „Donacija za takmičenje“, primalac OMŠ Vuk Karadžić Loznica.

Informacije se mogu dobiti na telefon 015 881-014 ili putem elektronske pošte.

Prijavu za takmičenje možete preuzeti ovde.